Hľadať

Žalúzie na mieru priamo od výrobcu

Naša spoločnosť žalúzie neprestajne inovuje a prispôsobuje sa potrebám zákazníkov. Vyberte si z mnohých typov funkčných a štýlovo riešených žalúzií. Ponúkame klasické horizontálne a vertikálne žalúzie, ale aj bezpečnostné vonkajšie žalúzie, solárne žalúzie s nulovou spotrebou energie alebo žalúzie pre strešné okná.

Vonkajšie žalúzie na mieru chránia váš interiér

Vnútorné žalúzie

Horizontálne žalúzie

Strešné žalúzie

Vertikálne žalúzie

Medzi nevyhnutné vybavenie každého okna patria žalúzie. Naša ponuka vnútorných a vonkajších žalúzií sa skladá z niekoľkých rôznych produktových radov, pričom každý má svoje určenie a špecifiká. Pre všetky produktové rady interiérového zatienenia a žalúzií je však spoločná vysoká kvalita, moderný dizajn a prijateľná cena. Naša spoločnosť žalúzie neprestajne inovuje a prispôsobuje potrebám zákazníkov.

Ponúkame kvalitne tieniace žalúzie na bežné aj atypické okná. Lamelové žalúzie sú vhodné na plastové okná, rovnako ako na okná s dreveným alebo hliníkovým rámom. Naše moderné žalúzie sa hodia na tienenie okien, terás rodinných domov a balkónov v bytových domov. Možnosť manuálneho ovládania kľukou alebo elektricky diaľkovým ovládačom.

Horizontálne žalúzie sa hodia predovšetkým na jednoduché okná a minimalisticky zariadené interiéry. Vonkajšie žalúzie zaisťujú okrem regulácie teploty v miestnosti aj bezpečnostnú funkciu a chránia vás pred vlámaním. Pri strešných oknách, ktorými dopadajú slnečné lúče do miestnosti priamo, sú dobré strešné žalúzie základom, a vertikálnymi žalúziami ľahko zatemníte priestor a vizuálne rozdelíte miestnosť.

Ďalšie typy zatienenia: vonkajšie žalúzie na mieru chránia váš interiér, vnútorné žalúzie, horizontálne žalúzie, strešné žalúzie, vertikálne žalúzie